Canlı Destek
ÇaÄŸrı Merkezi

Vaillant Servisi

Paylaş
Facebook
Twitter
Digg
Google
Yıldırım Teknik Servis
Yazı
Yazıyı Küçült
Yazıyı Büyüt
Normal
Yazdır
Sık Kullanılanlara Ekle

Vaillant Servisi

 

 

Vaillant kombiler, günümüzde çok sayıda ailenin kullandığı cihazların arasında gelmektedir. Vaillant’ın ürettiği kombiler kaliteli olarak tasarlanmış olsa da periyodik bakımlarının aksatılmaması gereklidir. 


Tüm kombi cihazlarında olduğunu gibi Vaillant kombilerin de kış ve yaz ayları öncesinde bakımlarının yapılması önemlidir. Bakım hizmetinin profesyonel teknisyenlerin hizmet verdiğiVaillant Servisi tarafından yapılması önemlidir. 


Vaillant kombiler, üstün kullanım konforu sunmakta ve bu nedenle tercih edilmektedir. Bu Kombilerin kullanımı yaygındır ve bu nedenle de servis ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu ihtiyaç, kombilerin periyodik bakımlarını gerçekleştirirken bir yandan da onarım hizmeti sunmaktadır. Gelişmiş teknik altyapısı ve uzman teknisyenlerle hizmet veren kombi servisleri, tüm cihazlarla ilgili kusursuz hizmet sunmaktadır.


Vaillant kombinizde oluşacak arıza, tamir gerektiren, servis ihtiyacı duyacağınız bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, dilediğiniz zaman 444 1 909 nolu telefonu çekinmeden arayabilir, aklınıza takılan sorularınızı sorabilirsiniz.


İstanbul genelinde vaillant kombilerin arıza tamir ve bakım işlemleri için servislik hizmeti tek merkezden gerçekleşmektedir.

Ürün grupları arasında kombi, klima, şofben, kaskad sistemleri bulunmaktadır.

İleriye yönelik problemler için kombi cihazınıza ek garanti uygulaması yaptırabilirsiniz.ek garanti işlemi yaptırıp yaptırmamak tamamen müşteriye kalmıştır, zorunluluğu bulunmamaktadır.

Bu uygulama bir nevi kasko benzeridir. Cihazdan kaynaklı bir arıza durumunda sözleşme de yazılı olan şartlar uygulanmaktadır.


 Şirketimiz vaillant ürünleri konusunda yetkili servis değil özel servislik hizmeti sunmaktadır.

 

Firmamız İstanbul avrupa ve anadolu yakasındaki vaillant ürünleri için, kombi, teknik servisi ,arıza, tamir, bakım, onarım, hizmeti sunmaktadır.  

Kombi bakımları mutlaka yılda bir kez yapılmalıdır.


Vaillant kombiler uzun yıllar arıza çıkarmadan çalışabilmektedir. 

Arıza durumlarında 444 1 909 nolu telefondan randevu alarak arızanızı gidermek için kayıt bırakabilirsiniz.

Ferit Selim Paşa Cad. Başak Sk. No:17/A Bahçelievler / İSTANBUL TEL: 0(212) 502 26 92 TEL / FAKS: 0(212) 502 27 04
Anasayfa
Sayfayı Yazdır
Sık Kullanılanlar Ekle
Top